Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Archiwum

POMAGAMY - 10 i 17 marca: pomocnicy Kajetana w Askanie!

10 i 17 marca, w godz. 12.00-18.00 będzie można spotkać w Galerii Askana pomocników Kajetana z Gorzowa Wlkp. To właśnie oni będą prowadzić zbiórkę środków dla chłopca.

Cała historia Kajetana i apel o wsparcie dostępne są na stronie www.rik.pl/kajetan

Walentynki z Anacondą

14 lutego Fundacja Anaconda zaprasza na walentynkowe ozdoby dla psiaków i dzieciaków. Tego dnia każdy może otworzyć swoje serce – również dla zwierzaków!

Ferie pełne zabawy

Ferie zbliżają się wielkimi krokami a z nim porcja zabawy w Galerii Askana. Codziennie od 12 do 25 lutego na młodzież i najsłodsze dzieci czekać będzie strefa zabaw.

Moto weekend 2018

W dniach 3-4 lutego w Galerii Askana odbędzie się Motoweekend. To atrakcja dla wszystkich, którzy szykują się do zakupu nowego samochodu oraz fanów i pasjonatów motoryzacji. Swoją ofertę, wspartą profesjonalnym doradztwem i atrakcyjnymi rabatami zaprezentują dealerzy. To będzie doskonała okazja aby obejrzeć wiele marek w jednym miejscu i skorzystać z wyjątkowych zniżek.

Rozgrzewające zniżki

Na prawdziwe szaleństwo wyprzedaży nie trzeba już dłużej czekać. Sezon zimowych wyprzedaży w Galerii Askana oficjalnie się rozpoczął. Sklepy rozpoczęły wielkie wietrzenie magazynów, a obniżki sięgają nawet - 50% ceny. W przerwie od zakupów zapraszamy na chwilę relaksu w strefie restauracyjnej Galerii Askana, kawiarniach i restauracjach zlokalizowanych w innych miejscach galerii. Do Państwa dyspozycji jest również Kino Helios oraz Kraina zabaw Askalandia.

Wystawa SZTUKOTANIEC 760 – Buziaki z Gorzowa Wlkp.” w Askanie

Aż do Świąt można obejrzeć wyjątkową wystawę zdjęć „SZTUKOTANIEC 760 – Buziaki z Gorzowa Wlkp.”, na którą zapraszają Askana i zespół Artystyczny „BUZIAKI” z Młodzieżowego Domu Kultury w Gorzowie. Z okazji Jubileuszu 760-lecia miasta Gorzowa Wlkp. zespół zrealizował swój autorski projekt pt. „Sztukotaniec 760”, który jak sama nazwa wskazuje łączy różne formy sztuki z TAŃCEM.

Wyspa Semilac już otwarta!

Od teraz jesteśmy jeszcze bliżej Pań, które kochają barwnie żyć i wyrażać siebie kolorem!

Wyspa handlowa Semilac to wszystkie produkty marki w jednym miejscu, wykwalifikowany personel, porady z pierwszej ręki i kolorowe inspiracje, które zmalują wspaniałe stylizacje na Twoich paznokciach!

Rozdajemy prezenty - odbierz askanowego misia!

Zrób zakupy za min. 50 zł odbierz świątecznego misia. PONAD 1 000 MISIÓW DO ROZDANIA!

Fantastyczny prezent na Święta, niezwykła pamiątka!

Szczegóły w Regulaminie

Świąteczny maraton jumping fitness w Askanie - 17 grudnia

Czy znamy sposób na zrzucenie niezbędnych kilogramów? Pewnie, że znamy.

Renata Maruszewska wraz z zespołem wystąpią w Askanie 17 grudnia, w godz. 17.00-19.00.

Najlepsze świąteczne prezenty - spotkanie z Anną Nowak-Ibisz

9 grudnia będzie niezwykła okazja by spotkać się z gwiazdą programu "Pani Gadżet". Anna Nowak-Ibisz opowie o najlepszych prezentach i sprawnych przygotowaniach do Świąt.

Strony