Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Archiwum

Wystawa SZTUKOTANIEC 760 – Buziaki z Gorzowa Wlkp.” w Askanie

Aż do Świąt można obejrzeć wyjątkową wystawę zdjęć „SZTUKOTANIEC 760 – Buziaki z Gorzowa Wlkp.”, na którą zapraszają Askana i zespół Artystyczny „BUZIAKI” z Młodzieżowego Domu Kultury w Gorzowie. Z okazji Jubileuszu 760-lecia miasta Gorzowa Wlkp. zespół zrealizował swój autorski projekt pt. „Sztukotaniec 760”, który jak sama nazwa wskazuje łączy różne formy sztuki z TAŃCEM.

Rozdajemy prezenty - odbierz askanowego misia!

Zrób zakupy za min. 50 zł odbierz świątecznego misia. PONAD 1 000 MISIÓW DO ROZDANIA!

Fantastyczny prezent na Święta, niezwykła pamiątka!

Szczegóły w Regulaminie

Świąteczny maraton jumping fitness w Askanie - 17 grudnia

Czy znamy sposób na zrzucenie niezbędnych kilogramów? Pewnie, że znamy.

Renata Maruszewska wraz z zespołem wystąpią w Askanie 17 grudnia, w godz. 17.00-19.00.

Najlepsze świąteczne prezenty - spotkanie z Anną Nowak-Ibisz

9 grudnia będzie niezwykła okazja by spotkać się z gwiazdą programu "Pani Gadżet". Anna Nowak-Ibisz opowie o najlepszych prezentach i sprawnych przygotowaniach do Świąt.

Mikołajki z Lwem Erykiem

W tym roku z okazji Mikołajek Galerię Askana odwiedzi Lew Eryk. Dzielny Eryk pokazuje dzieciom, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, jak być samodzielnym, dzielić się z innymi czy radzić sobie z emocjami. Eryk jest bardzo odważnym lwiątkiem, które doskonale radzi sobie w każdej sytuacji. Przygody Dzielnego Lwa Eryka można śledzić, oglądając filmy z pluszowym bohaterem w roli głównej na minimini. Więcej na http://www.miniminiplus.pl/

Codzienne atrakcje w Askanie

Grudzień w Galerii Askana zapowiada się niezwykle intensywnie i atrakcyjnie.

Bogata oferta prezentów gwiazdkowych w ponad 100 salonach to nie jedyny powód by przyjść do Galerii Askana. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, dzięki którym młodsi i starsi będą mieli niezwykłą frajdę i poczują niezwykły klimat Świąt. Nie zabraknie zabaw w piernikowej krainie a wszystko to w towarzystwie aromatu świeżo wypiekanych pierników.

Szlachetna Paczka - inauguracja w Askanie

Podczas sobotniego spotkania w Askanie, wolonatriusze opowiedzą o idei Szlachetnej Paczki i będą zachęcać do współuczestnictwa w akcji. 25 listopada w godz. 13.00-17.00 nie zabraknie tańca i muzyki, a wszystko po to by zachęcić mieszkańców Gorzowa do niesienia pomocy innym. Zapraszamy - dołączcie do nas!

Black Friday - już 24 listopada

Tegoroczna akcja BLACK FRIDAY Polska przypada 24 listopada. Akcja zyskała popularnośćw Ameryce Północnej i z roku na rok staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Salony Galerii Askana już drugi rok z rzędu przygotowały z tej okazji atrakcyjne zniżki i rabaty. Ostatni piątek listopada to prawdziwe święto niższych cen. Salony galerii proponują tego dnia zniżki sięgające nawet -50%.

Askana i Fundacja Mam Marzenie zbierają maskotki dla małych pacjentów!

W tym roku po raz kolejny Fundacja Mam Marzenie organizuje zbiórkę nowych pluszaków i materiałów plastycznych, które następnie wolontariusze zaniosą i przekażą dzieciom przebywającym na oddziałach szpitalnych. Do 25 listopada w Galerii Askana trwa zbiórka maskotek, gier planszowych, książek i artykułów plastycznych. W specjalnie wydzielonym miejscu przy Punkcie Obsługi Klienta można wrzucić swój podarunek.

Niedziela z Maszą i Niedźwiedziem

26 listopada Galerię Askana odwiedzą bohaterowie popularnej bajki „Masza i Niedźwiedź”. Na najmłodszych czekać będzie wizyta w prawdziwym leśnym domu Niedźwiedzia, w którym nie zabraknie gier, zabaw i konkursów z nagrodami.

Strony