Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Newsletter

Archiwum

Zostań Chefem Askanowych Smaków - weź udział w konkursie

Weź udział w konkursie i wygrywaj! Wystarczy, że wyślesz swój przepis na danie za 25 zł netto na adres konkurs@goodnewscompany.pl

Prace konkursowe w postaci przepisu kulinarnego oraz opcjonalnie zdjęcia potrawy, gdzie składniki użyte do jego wykonania nie przekraczają kwoty 25 złotych netto należy wysłać w terminie od 17 do 27 października 2017. Jeśli Twój przepis urzeknie jury zakwalifikujesz się do II etapu  Wówczas zaprezentujesz się na scenie Galerii Askana.

Nowe smaki - Robert Sowa i Samar Khanafer w Askanie

28 i 29 października odbędzie się w Galerii Askana wydarzenie kulinarne z udziałem gwiazd: Roberta Sowy i Samar Khanafer. Będzie to doskonała okazja do skosztowania przepysznych potraw i sprawdzenia, jak gotują najlepsi. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków dobrego smaku.

BOBASY PRZYTULASY - 8 października w Askanie - Finał Tygodnia Bliskości

To wyjątkowa akcja organizowana przez grupę GORZÓW W CHUŚCIE, z myślą o przyszłych i młodych rodzicach. Podczas akcji profesjonaliści udzielą fachowych porad, które zdecydowanie są nieocenione w początkach rodzicielstwa. Serdecznie zapraszamy do Askany już 8 października. Miejsce akcji: pasaż przy "Czasie na Herbatę".

Urodzinowe promocje

Z okazji 10-tych Urodzin salony Galerii Askana przygotowały wyjątkowe promocje i zniżki. Życzymy udanych zakupów w dobrych cenach!

Piknik pod wiszącą sprawą

„Piknik pod wiszącą sprawą”, to kolejne unikalne wydarzenie, które odbędzie się 15 września w Galerii Askana. O sile mediacji będzie można przekonać się podczas spotkania w Askanie organizowanego przez Centrum Mediacji SIŁA ZGODY przy Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wlkp. oraz Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA.

Świętujemy 10-te urodziny Galerii Askana

Tak! To już 10 lat. Zapraszamy Was do wspólnego świętowania naszych URODZIN! Wszyscy jesteście zaproszeni!

Zapraszamy do zapoznania się z programem 10-tych Urodzin Galerii Askana.

Salon KUBENZ dołączył do grona najemców

Miło nam poinformować Państwa, że oferta Galerii Askana jest coraz silniejsza. Salon KUBENZ dołączył do grona najemców. Sklep oferujący odzież męską jest zlokalizowany na parterze i zajmuje powierzchnię ponad 115 m kw.

Otwarcie salonu Empik w Askanie już 25 sierpnia!

Miło nam poinformować, że Empik – salon jednej z najbardziej znanych i lubianych marek w Polsce – zostanie otwarty w Galerii Askana już 25 sierpnia. Zajmie on powierzchnię niemal 300 m kw. i będzie zlokalizowany na parterze.

Otwarcie sklepu H&M w Gorzowie Wielkopolskim

29 maja do najemców Galerii Askana dołączył sklep H&M. W nowoczesnym wnętrzu o powierzchni 1593,96 m2 m kw., klienci znajdą linię damską, męską, młodzieżową i dziecięcą. Dwupoziomowy salon jest zlokalizowany na parterze i piętrze galerii.

Koncept biznesowy H&M to oferowanie mody i jakości za najlepszą cenę zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Od czasu założenia w 1947 roku, H&M stała się jedną z największych firm odzieżowych na świecie. Aktualnie obecna jest na 61 rynkach i w ponad 4269 sklepach.

Wakacyjna strefa zabawy

W lipcu i sierpniu zapraszamy do naszej strefy zabawy. Czekają na Was bezpłatne atrakcje:
- Pole do minigolfa
- Stoły do piłkarzyków
- Strefa klocków
Życzymy miłej zabawy!

Strony