Chcesz dostawać specjalne zniżki i informacje? Zapisz się :
(Akceptuję regulamin newslettera oraz politykę prywatności)

Podpisanie umowy z Restauracją Olimp

Miło nam Państwa poinformować, że wkrótce do grona nowych najemców strefy restauracyjnej dołączy OLIMP. Lokal gastronomiczny o powierzchni ponad 110 m kw. będzie otwarty w II kwartale 2017 roku.

OLIMP to obecnie największa i najszybciej rozwijająca się sieć restauracji typu fast casual dining w Polsce. Koncepcja marki oparta jest na systemie ujednoliconej ceny za 100 g jedzenia i samoobsługowej formie sprzedaży. Restauracje Olimp oferują bogate, różnorodne menu, wyeksponowane w atrakcyjnej formie szwedzkiego stołu. Posiłki przygotowywane są na miejscu w oparciu o ustandaryzowane procedury.

Sieć restauracji Olimp liczy obecnie kilkadziesiąt lokali w całym kraju i stale się rozwija. Dzięki Karcie Klienta, każdy może uzyskać atrakcyjne rabaty na posiłki. Restauracje Olimp oferują również zniżki dla studentów. W pierwszym kwartale 2017 roku sieć restauracji Olimp rozpoczęła proces rebrandingu. Gruntownej zmianie ulega identyfikacja wizualna marki, a logotyp poddany został liftingowi. Proces ten zbiega się z dynamicznym rozwojem sieci restauracji, która liczy obecnie blisko 60 lokali, a do końca roku planuje otworzyć kilkadziesiąt nowych.